| SEBYSKATE1 a întrebat:

Cate funda trebuie pentru a deveni expert? funda.

Răspuns Câştigător
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Ca sa fii expert TPU nu ai nevoie de un numar fix de fundite.
Ca sa fii expert TPU trebuie sa dai multe raspunsuri folositoare si inteligente.

O seara placuta!

2 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

Bună.

Activitatea ta pe site, răspunsurile tale să fie votate ca inteligente și utile fără a aduce atingere celorlați care răspund sau pun întrebări (denigrare, jignire, etc.) și adminii vor da ultimii verdictul.

Citește și aici: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

Succes.

Pa, pa.

funda pls

| Ilo a răspuns:

Orice membru al comunitatii Toti Pentru Unu poate deveni Expert! Cei care contribuie cu cele mai bune, utile si "date din suflet" raspunsuri sunt intotdeauna remarcati! Ca in orice comunitate, cei mai merituosi membri ies in evidenta! Cred ca asta este cel mai important ...in plus daca esti foarteeee activ vei primi multe fundite deci revin la prima afirmatie.big grin