| Bebytsa a întrebat:

Cate stelute iti trebuie pentru a deveni expert TPU? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Stelute? Ai vrut sa zici fundite.Nu conteaza numarul de fundite, conteaza cat de bune sunt raspunsurile pe care le dai. Primeaza calitatea, nu cantitatea.

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Stelute = Fundite?
Nu conteaza aproape deloc nici Rank-ul, nici vechimea ta pe site si nici numarul de raspunsuri castigatoare (fundite), ci calitatea raspunsurilor, cat de mult ai ajutat. Singura conditie, ca sa poti fi propus/a pentru titlu de Expert, este sa ai in total minim 500 de raspunsuri (le poti da intr-o saptamana sau in luni de zile, nu conteaza) si un raport (numarul raspunsurilor castigatoare impartit la numarul total de raspunsuri) de minim 10%. Cam atat. Citeste si acest blog http://www.tpu.ro/blog/?p=601 si te vei lamuri mai bine.
Succes si numai bine!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce steluțe?
Trebuie să ai minim 500 de răspunsuri, activitatea ta pe site să fie una de un real folos fără a intra în conflict cu ceilalți (unii mai sar la gâtul altora, etc.) și fundițe cât mai multe.
Steluțele se pun pe haină la umăr având rol de grad militar!
Pa, pa.

| Razvan a răspuns:

Un cer intregthinking

| Floreenofficial a răspuns:

Nicio steluta. Apropo alea-s la conquiztador.Aici avem fundite.
Trebuie doar sa ajuti lumea si daca iti faci treaba bine vei fi rasplatita sau nu... dar sper ca tu nu intri aici doar ca sa devii expert ca atunci degeaba mai ajuti. sad
Bafta! :*

Stefan
| Stefan a răspuns:

Eu nu am intrat pe TPU pentru a ajunge expert TPU, aici este un climat favorabil pentru pentru a-ti imbogati cunostintele personale din diferite domenii de activitate. Sunt foarte multe intrebari interesante, captivante, e un loc unde poti sa-ti faci prieteni si tot timpul ai ceva de invatat. Daca primasti o fundita e un mod prin care colegii iti apreciaza valoarea.

| Bebytsa explică:

Ok... eu n-am zis sa ma criticati pe mine.In primul rand sunt noua; in al doilea rand cui nu ii convine sa nu mai comenteze.

| anuta_5234 a răspuns:

Nu stiu ca si eu vreau sa stiu asta daca afli pls sa-mi zici