| me_6767 a întrebat:

Cum pot deveni expert TPU?
cate puncte imi trebuie?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Prin numărul de răspunsul cât mai aproape de adevăr și premiate.
Mult succes.
Pa, pa.

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cred ca vreo 250 de mii ar fi de-ajuns.

| elena a răspuns:

Intrebarea asta am pus-o si eu dar nu am primit raspuns, sper ca tu sa ai amai mult noroc.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Conteaza si punctele dar trebuie sa ai multe raspunsuri castigatoare.

mlm
| mlm a răspuns:

Incearca sa fii cit mai fidela acestui site, sa dai raspunsuri mai mereu folositoare bineanteles si vei deveni si tu expert TPU.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Si la ce te ajuta daca esti Expert TPU?!

| cyufulyky a răspuns:

Cu ce te ajuta?straight face

| kh1ss a răspuns:

Castigi ceva? te plateste cineva? de ce vrei sa devii expert? doar pentru ca scrie acolo expert TPU? cu ce te ajuta?

| pppaaauuulllaaa a răspuns:

Ca sa fii expert TPU trebuie sa iti dedici mai tot timpul acestui site dand raspunsuri cat mai bune

nu e nici o diferenta intre experti si membri doar acea denumire care nu cred ca e ata de importanta deoarece aici nimeni nu te cunoaste...
daca tot vrei sa devii expert trebuie sa muncesti mult... dupa cum spune si denumirea:*:*:*
succes

| Dolofănica a răspuns:

65437 de mii de puncte.