| apaplata_7449 a întrebat:

Cate inghetate mancati pe zi?laughing

10 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Niciuna. Nu am inghetata la magazinele din zona mea. Ar insemna sa merg jumatate de oras ca sa mananc o inghetata si am destule preocupari mai importante. De obicei mananc 1-2 inghetate pe zi.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Cred ca cel putin una pe zi, in rest pe caldura asta consum foarte multe lichide.

| Ada... a răspuns:

Pai doua, dacă nu și mai multebig grin.

| AnaMaria42312 a răspuns:

Cam 3 dar beau multa limonada (cu gheata) laughing

| pitikaaa a răspuns:

Depinde de vreme.De obicei nu manank mai mult de 3big grintongue

| KellyGreen a răspuns:

Cam 2 dar depinde cat de cald e afara.

| Elle2117 a răspuns:

Depinde acuma...in zilele extra calde mananc vreo 5(nu exagerez) iar in zilele "obisnuite" mancanc cam 2

| Stefii needs somebody to looooove. xD a răspuns:

Una sau 2.
Acum incerc sa ma abtin pentru ca plec cu parintii la munte si nu vreau sa racesc! big grin

| Georgix a răspuns:

1-2 uneori.Alteori delochee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2.