| anonim_4396 a întrebat:

Voi câte pâini mâncaţi pe zi?

19 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca mananc o felie pe zi e bine

| DenisIonut01 a răspuns:

Una

| OnuOnulică a răspuns:

Cat ma tine...

| Danysan a răspuns:

Sti cum e astia de mananca doua -trei felii cred ca daca suflii spre ei cad jos.Eu mananc o paine la masa singur.Si daca manac de 3 ori pe zi -inseamna Trei Paini la Masa!-Si am in jur de 60 de Kg-aici e vb de cate de ok ai organismu -daca ai arderi ca ale mele laughing)-nu ai nici o sansa sa pui pe tine.Multumit/a.

| anonim_4396 explică (pentru Danysan):

Si ce inaltime ai?

| Danysan a răspuns (pentru anonim_4396):

1.77 happy-Conteaza -sunt curios?

| Sociopat a răspuns:

2 pe zi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

235262463462342352346436457368568356863856853456745734 de paini. De ce?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

235262463462342352346436457368568356863856853456745734 frimituri?

| HellGirl666 a răspuns:

☠ Fără număr.
☠ Glumeam. Mănânc o pâine pe săptămână.

| varcolaccc a răspuns:

Ceai frate, 1 pâine pe zi? Tu gandesti? Sti Cata balena devi daca mananci o pâine cel putin in fiecare zi? Eu mananc maxim 2 feli

| NotToday a răspuns:

O paine "Grau intreg".

Răspuns utilizator avertizat
| w0nderboy a răspuns:

De la 29 in sus daca sunt nervos.

| AngelBoy a răspuns:

5 pâini, de Ion Creanga... glumeam laughing
1 paine si ceva la zi de foarte multi ani incoace si dupa cum se vede nu sunt gras deloc happy

| INȚ a răspuns:

straight face 0
eu mănânc nu mai dulciuri

| Knife00 a răspuns:

Pai..in medie. jumatate de paine pe zi. Si nu sunt gras deloc..mai zicea cineva pe aici de organism si avea dreptate. Poti sa mananci si 50 de paini / sapt ca daca ai arderile rapide n-ai sanse sa pui prea mult pe tine. Eu, cel putin, ma bucur ca am un organism asa echilibrat.

| justHISgirl a răspuns:

Paini pe zi?
nu stiu la mine poate se duce una pe saptamana, si aceasta nu mereu

| Danysan a răspuns (pentru justHISgirl):

Una singura-pai daca te ia iubitu in brate cred ca ai e frica sa nu te rupa in bucati happy.