| anonim_4396 a întrebat:

Cate kilograme aveti? Va considerati prea slabi sau prea grasi?

10 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

50.
Consider că am o greutate potrivită. Nici slabă, dar nici pufoasă/plinuță.

| Drimmero a răspuns:

Vreo 73 acum, vreau sa ajung pe la 77, nu-s nici slabanog, nici gras, sunt mega potrivit.

| Freya1 a răspuns:

50.Normală.

| Nirvanaaa a răspuns:

66 de kilograme. Eu zic ca e normal având in vedere ca am 1, 66. Mai rău era când aveam 72 de kilograme laughing.

| syd a răspuns:

­iar cu """experimentele sociale"""?

| Celcestietot a răspuns (pentru syd):

Asa din cate se vede. Acum participi si tu ca tot ai comentat. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

50-52.Potrivită.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ultima data cand m-am cantarit a fost acum vreo 6 ani si aveam 55. Desi nu stiu cat am acum, sunt sigur ca mai mult. Ma consider destul de atletic.

| Jidvei a răspuns:

77 vreau sa ajung la un 85-90 si sa mentin bf la maxim 14%.