| anonim_4396 a întrebat:

Cate ore petreci pe site? Ce parere ai de persoanele de aici?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Depinde,cateodata si toata ziua, cateodata o ora, doua, nu cunosc toti useri, nu as putea emite o parere despre ei

7 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Foarte rar. Candva petreceam destul de mult si am ajuns sa cunosc o parte din comunitate. Mai apoi am ajuns sa aflu ca existau/exista foarte multe legaturi intre aceste persoane (unele de rivalitate de zici ca faceau parte dintr-un serial).

Drept urmare cred ca... siteul si-a pierdut din renumele cu, care a plecat la drum candva.

| Steregoi a răspuns (pentru DoarBogdan):

A aparut Steregoi.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Steregoi):

Presupun...

| Freya1 a răspuns:

Nu stiu cat stau...Pai sunt si oameni ok dar si uni dusi rau.

| mentholinks a răspuns:

Ai dat deja funda, nu mai meriti sa-ti zic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multe
foarte buna

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Maxim 4 minute