| anonim_4396 a întrebat:

Câte ore se lucreaza la un supermarket gen Lidl? Sper ca nu 10-12 ore. Si exista zi libera? Din cate stiu Lidl e deschis si duminica. FUNDĂ!

5 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Deci ai tai te bat la cap sa te duci la facultate si tu vrei sa te angajezi la Lidl. Bravo, buna decizie.
Daca tot vrei sa lucrezi, du-te afara din țară.

| brokxy a răspuns (pentru LoveSleep):

Ce are Lidl? de ce il vorbeste toata lumea de rau

| LoveSleep a răspuns (pentru brokxy):

(In cazul meu) Nu e vorba de Lidl, e vorba ca renunti la facultate pentru un job ca si casiera. Dar daca e visul tau sa scanezi produse, Lidl e mai ok decat restul.

| alina2k18 a răspuns:

Da, ai libere, in mod normal in weekend se plateste mai bine.
https://ro.indeed.com/cmp/Lidl/reviews

| Bizon95 a răspuns:

Https://www.google.com/search?q=lidl+conditii+de+lucru

https://www.undelucram.ro/......salariu-35

isi trateaza angajatii ca pe salahori si ii munceste peste program, chiar daca salariu e bun dpdv al salariilor din rrrominica (cu toate ca PRACTIC, daca, citesti printre randuri, ESTE PROST, degeaba te plateste bine daca te munceste mai mult decat bani primesti)