| Alissonn a întrebat:

Cate saptamani inseamna 3 luni de sarcina?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

12 saptamani.
La finalul acestor 12 saptamani, fetusul masoara 12 cm si cantareste 65 de grame...happy

10 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Dar 3 luni de relaxare/ betie etc inseamna mai multe saptamani?
asta si un copil de 5 ani, ba chiar iti spune si cate zile pentru ca e foarte curios la acea varsta
ce e cu intrebarea asta?

| PedoBarbie a răspuns:

Fiecare lună are 4 săptămâni şi 3 luni înseamnă 12 săptămâni. 4+4+4=12 Matematică de clasa I-a.

| Danysan a răspuns:

12 Saptamani.Deja incepe sa sa Simta la palpare daca esti mai Slabuta.Normal se observa din Saptamana a 7 sau mai Devreme.

| andrei1237 a răspuns:

Inseamna 12 saptamani de sarcina.1 luna are 4 saptamani.

| Bøøgey a răspuns:

Tot atatea saptamani cate inseamna 3 luni de vacanta.

| Andrei258 a răspuns:

| marry95 a răspuns:

Ana are 3 cosuri cu cate 4 mere fiecare. Cate mere are Ana? Asa e mult mai simplu big grin

| Roxanna112345 a răspuns:

12 saptamani.

| Lienerth_Tobias_1999 a răspuns:

Eu consider că 12 săptămâni de sarcină.

| Rogojina_Adrian_1998 a răspuns:

4 x 3 = 12 saptamani simplu si la obiect funda?