| andreea1valentina6768 a întrebat:

Cateodata inchid ochii si vad o lumina puternica alba. De ce? Nu am probleme de sanatate si locuiesc singur, deci nimeni nu glumeste cu mine.
Efectiv tin ochii inchisi, vad ceva foarte alb si cand ii deschid e intuneric.( asta se intampla doar cand becul e inchis )

Răspuns Câştigător
| Celcestietot a răspuns:

Vezi sa nu ai hipertensiune oculara, du-te la un consult oftalmologic ca nu te costa mult, ori daca ai asa ceva, iti poti pierde vederea.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Esti protejata de barbosul de sus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate să fie un semn de la Divinitate că nu eşti singură, ci Dumnezeu e cu tine, că Dumnezeu e lumina din întunericul tău, metaforic vorbind. Sau acea lumină mai poate fi şi îngerul păzitor.
Şi eu am avut experienţe de genul: odată m-am pus la culcare şi după ce am închis ochii, la scurt timp înainte să adorm, am simţit prezenţa mai multor îngeri în camera mea şi am simţi şi atingeri fine pe pielea mea în timp ce eram în pat.
Poate să vină oricine să conteste ce am zis şi să spună că bat câmpii, dar ceea ce am simţit e real datorită faptului că sunt o persoane foarte sensibilă care percepe, aude şi vede lucruri ce unora le scapă.

| Michaeel a răspuns:

Probabil vezi alb doar din cauza lumini puternice.