| mysteriouswoman6905 a întrebat:

Cati ani aveati cand v-ati indragostit prima oara? Cum a fost? Dau funda celei mai frumoase povesti!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna aveam 6 ani si eram indragostita nespus de mult dar nu aveam curajul sa ii spun asta...dar daca observam ca vre o fata fiteaza o bateam cam in clasa 2 sa aflat ca il placeam si am aflat ca si el ma placea, mergea pina acasa imi ducea geanta, flori chestii asa pina nu a trebuit sa se mute in Londra ((

3 răspunsuri:
| Laura1995 a răspuns:

15 ani si nu pot sa spun prea multe fiindca respectivu nu stiecrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,teo.
Aveam vreo 5 ani.big grinsmug
Dar nu i-am zis.

| mysteriouswoman6905 explică:

Cand v-am intrebat cum a fost ma refeream sa-mi spuneti daca ati avut vreo relatie, v-ati despartit...voi mi-ati zis doar varstasadCea care merita funda e alina, insa o sa i-o doar daca nu mai apar alte raspunsuri.