| DannutzΦ a întrebat:

Cati ani nu traieste un caine?

Răspuns Câştigător
| lovecandy a răspuns:

Un caine traieste:
Daca este de rasa mare traieste pana la 18 ani dar daca este de rasa mica pana la 13 ani!
Depinde caini sunt ca si oameni nu se stie cand mor au o moarte ne stiuta, la fel ca noi!

4 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Cel mai batran caine inregistrat vreodata si a carui varsta a putut fi dovedita a fost un Australian Cattle Dog, din (cum sugereaza si numele) Australia, ce a trait nu mai putin de 29 de ani. Deci, un caine nu traieste mai mult de 30 de ani.

| TяαfιcAnTaDєIυβιЯë a răspuns:

Cati ani nu traiesti tubig grin

| DannutzΦ explică:

1 an
sa stii si tu

| DannutzΦ explică:

Cmz atenzitie o sa dau funda