| fantimbaland a întrebat:

Cati bani costa sa achizitionez carnetul adica"scoala de soferi+examenele si cele medicale " vreau un raspun de la cineva care a dat la carent anii acestia 2011-2012 dau funda

3 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Depinde ce categorie ai vrea sa faci! Daca vrei numai B-ul, ajungi cam la 1500, adica 15 milioane, daca faci toate categoriile, in jur de 3000, adica 30 de milioane, poate si mai mult un picwinking

| fantimbaland explică (pentru AlinaaAli):

Pentru masina mica ...acum la inceput happy

| AlinaaAli a răspuns:

Inseamna ca ai nevoie numai de B, pentru masina mica, deci cred ca intre 1200-1500, depinde si de instructor, sunt care iau mai putin, altii mai mult, oricum nu e mare diferenta!
Bafta!