| DocXD a întrebat:

Cati bani costa sa achizitionez carnetul adica"scoala de soferi+examenele si cele medicale, legislatie(categoria A)" vreau un raspuns de la cineva care a dat anii acestia 2011-2012

Răspuns Câştigător
| Andradutsa a răspuns:

Hmmm, chiar zilele trecute am sunat la scoala TEO sa intreb cat ma costa scoala de soferi, cu tot, cu analize, poze, si am ajuns pe undeva pe la 13-14 milioane.
am vorbit cu verisoara mea care s-a inscris la un instructor particular si o costa scoala de soferi 8 milioane. cu tot cu analizele care le va face, dar ea trebuie sa plateasca taxele la cec si posta.

Deci aveti grija la ce scoala de soferi va inscrietiwinking

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

200€ costa fiecare categorie si intra in pret taxa de examinare iar 60 de RON taxa medicala iar 10 lei cazierul judiciar si timbrul 20 de bani iar pozele depinde cate faci.

| Andradutsa a răspuns:

Scuze, am vazut tarziu categoria A. mai sus am vb de categoria B laughing

am o prietena care a ajuuns-o scoala de soferi categoria A, cam 7-8 milioane :*

| FcUcv a răspuns:

Intre 850-900 Lei

| ca24low a răspuns:

Pe mine ma ajuns 1000 lei... tot... analize testul psihologic
taxa plii
cazieru etc....sunt din bacau

| NiciUnNumeNuEraDisponibil a răspuns:

Poti sa te uiti pe site-urile scolilor de soferi. fiecare are preturile ei si regulamentul ei