| Calinizvoru a întrebat:

Cati bani dai pe tigari si alcol intr-o luna?

32 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti destept, 0.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Pe tigari am dat 16.5 lei in ultimele 3 luni, pe alcool, hmmm... Sub 100 lei pe luna big grin
Cred thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ps. Primul raspuns minte. Clar da o gramada pe Cola. Mai rau ca berea.

| Drimmero a răspuns:

0 lei

| Vanishgold a răspuns:

Pe țigări cam 60 de lei pe lună, iar pe alcool 0.

| LoveSleep a răspuns:

Cu cât se vinde și alcolul ăsta de care zici?

| GoldenZenith a răspuns:

0 lei

| RAY a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

OMG. Ai devenit si tu nazist al gramaticii sad

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

OMG. Ce deștept ești.

| drutzix a răspuns:

Nu beau si nu fumez deci nici un ban.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

OMFG! Stiam deja laughing

| iHateLuckyPersons a răspuns:

Cat pot sa beau si sa fumez, atata dau

| Darkmagic a răspuns:

Si uite-asa am ajuns in raiul martorilor lui Yehowa, al indienilor Cherokee si al lu' tata lu' mama lu' zeul Pan!
In raiul zgarciobilor! big grin
Astia n-ar recunoaste ca dau si ei 5 lei gauriti pe o sampanie macar de sfarsit de an sau de ziua consoartei cu verigheta sau fara...nici daca-i tai imprejur!
Eu...mai prost asa fiind, cum zicea o tanti mai sus...dau niste multi bani pe tigari, si niste mai putini bani, pe alcool.
Ia si tu un "zero" d'ala de la un pocait, si pune-l in intrebare la "alcool"...altfel cica nu esti "destept in cap"... happy
Aici, "ciudatii" sunt cei care fumeaza, nu aia care nu cumpara o bere pe an...
Mi-e rau... rolling on the floor

| mentholinks a răspuns:

In jur de 100 de euro pe luna. Alcool nu beau.

| mgtow a răspuns:

Nimic. Cu femeile cred ca am cheltuit cam 3000€ pana acum. Asa a iesit balansul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1500 de lei pe luna ( 4 sticle de metaxa private reserve - 1 pe saptamana ).

Acum pentru aia ce zic ca 0 sau ca daca esti destept 0, dragilor, poate voi aveti ceva mai bun de facut cu monetarul, poate aveti un alt mediu social, o situatie precara, nu doresc sa dau un verdict, si daca esti destept inseamna ca nu bei? atunci de ce mai sunt decani care consuma alcool? inseamna ca ei sunt prosti? hai sa nu confundam inteligenta cu o bautura, DarkIllusion, aroganta ta se poate transforma foarte usor in penibil, deocamdata esti la limita penibilului, tu nu observi cat esti de inapta sa gandesti?

| cristi202 a răspuns (pentru mgtow):

Se pare ca femeile sunt mai scumpe ca alcoolul si tigarile... Sa ma apuc de fumat si baut, ca sa nu-mi ajunga banii pe mina lor? happy

| cristi202 a răspuns:

Cred ca sunt suficient de destept incit sa nu imi arunc banii pe ceva care sa ma ucida. happy

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar cola e sanatoasa rolling on the floor)

| VictorFenrir a răspuns:

0 lei si 0 bani

| NoobCaNoob a răspuns:

| JackR a răspuns (pentru NoobCaNoob):

Una peste alta, cam 2000lei/luna

| Samariteanul a răspuns:

Nici un ban

| mgtow a răspuns (pentru cristi202):

Mai buna e femeia decat tigara si cafeaua https://www.youtube.com/watch?v=btb22Jsf05w

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar tu vezi ca ai 15 ani?

| cristi202 a răspuns (pentru mgtow):

happy

Răspuns utilizator avertizat