| Nextone a întrebat:

O sa merg la majoratul prietenei mele cu iubitul meu pentru prima data(primul meu majorat si prima data cu el la o petrecere)am emotii cam mari ce sa fac? cam cum este la un majorat? Si mai am o problema vi se pare ok ca eu sa dau 50 de lei pentru ea ca si cadou si el flori?(tinand cont ca eu sunt colega cu ea de clasa si el de scoala deci se cunoasc destul de bine). Mie mi se pare prea putin dar nu am mai mult bani iar el a zis ca nu mai da altceva.sadsunt cam trista.

1 răspuns:
| micutadhampir a răspuns:

Pai, e cam nesimtit, ar trebui sa puneti jumate-jumate la cadou. Cat despre ce se face la un majorat, se bea, se si mananca eventual, se danseaza si cam atat. Doar daca nu e un majorat din ala cu orgii laughing