| Dan a întrebat:

Cati dintre voi au mers la biserica si s-au rugat pentru prieteni si familie? Eu am facut acest lucru.

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Si eu happyEste important sa te rogi si pentru altii.Nu numai pentru tine. Dumnezeu iti asculta rugaciunea defiecare data.winking

8 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Si la mine o mana sus!happy

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Am facut-o de cateva ori... Dar de ce trebuie sa afisam asta aici?

| Cryssy a răspuns:

Si eu cand m-am dus la biserica m-am rugat pentru familie si pentru prieteni. Trebuie sa ne rugam si pentru ceilalti, si chiar si pentru dusmani...

| Gabystelistu95 a răspuns:

Si euwinking

| alexam a răspuns:

Cred ca marea majoritate care inteleg sau stiu ca exista Dumnezeu si de El depinde aproape tot!

| iulia_5454 a răspuns:

Si eu ma rog atunci cand ma duc la biserica pentru familie si prieteni

| yoannah a răspuns:

Si eu am fost si m-am rugathappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu merg in fiecare duminica si ma rog pentru ai mei, pentru prieteni, pentru dusmani si in special pentru toti copiii lumii. Orice mama se roaga pentru copilul ei, chiar daca nu il cunoaste pe Dumnezeu. Asa imi place mie, ma relaxeaza si ma simt bine sa stau o ora gandindu-ma la toti si la toate. happy