| casandra2222 a întrebat:

Cati dintre voi credeti in DUMNEZEU cand ati intalnit in viata voastra interventia divina?

Răspuns Câştigător
| whatevernvm a răspuns:

O intalnesti in viata de zi cu zi... uite-te in jur si tot ce vezi e de la Dumnezeuhappy daca nu vezi nimic gandeste-te la momentele grele ca atuni te ajuta cel mai multhappy

1 răspuns:
| DaNiElA_8352 a răspuns:

Daca stai sa te gandesti toti oameni cred in Dumnezeu, chiar daca uni nu vor sa recunoasca.(vor sa ii minta pe alti ca nu cred in Dumnezeu, dar nu se vor minti pe ei insusi). fiecare zi e data de Dumnezeu si tot ce e in jurul nostru e creat de El.si daca te gandesti prin cate momente grele ai trecut sau urmeaza sa treci iti va veni in minte un singur cuvant "Doamne ajuta-ma!" sau "Doamne fi alaturi de mine!"