| anonim_4396 a întrebat:

Câți litri de apă trebuie să bea un om într-o zi ca să moară?

17 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu știu dacă într-o zi, in mai multe poate! Peste 10 litri,dar nu are rost sa te sinucizi,că tu nu ești un las,sunt sigur că poți să te ridici de la pământ și să le dai peste nas multora implicit vieții! Se vor bucura multi daca te vei sinucide,mă refer la hateri și cei care te judeca,critica,te sabotează.
Nu știu dacă ai pus întrebarea cu scopul de a face o prostie,dar eu ți-am răspuns fiindcă Dumnezeu le da doar celor puternici cele mai puternice lupte,persoanele solitare sunt cele mai puternice și înțelepte, turna de oi și de tâmpi mereu se adună laolaltă și îi ridiculizează pe cei care sunt mai slabi de înger, de fapt persoanele răzlețe sunt pregătite deja se orice lupta crâncenă, și de orice obstacol.
Eu sunt sigur că poți ieși din orice situație, trebuie doar sa vrei.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Comentariul tău m-a ajutat fiindcă chiar îmi doream să apelez la uciderea cu apă.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mi-am dat seama, de aceea ți-am și răspuns la modul asta.
In primul rand vei alege o soluție permanenta pentru niste probleme temporare care se pot remedia, viața mereu a fost imprevizibila și când te aștepți mai puțin atunci soarele rasare și pe strada ta. Nu te resemna niciodată și karma te va răsplăti inzecit. Poți alege un psiholog, tratament antidepresiv, un partener sau pertenera și lucrurile se vor îmbunătății semnificativ. Ce nu te doboara te face mai puternic tine minte acest lucru!

| Lioana a răspuns (pentru anonim_4396):

Atentie. A spus ucidere, nu sinucidere.

| anonim_4396 explică (pentru Lioana):

Nu poate să se ucidă singur ci să se sinucidă scumpă mea,întrebarea îl viza direct pe el.
Nu sa exprimat corect,daca vrea sa "moară" cu apa ( intoxicație) se numește suicid fiindcă actul îl comite chiar el.
Credeam că ești o doamna mai deșteaptă, dar mă dezamagesti, ai multe de învățat, nu mai incerca sa corectezi oameni care au studiat psihologia că îți scade din rating happy Te pup, și îți doresc o zi minunata

| Lioana a răspuns (pentru anonim_4396):

Intrebarea e la persoana a III-a nu la persoana I asa ca nu stiu de unde ai tras concluzia ca il viza direct pe el.

| anonim_4396 explică (pentru Lioana):

Te-ai îndrăgostit de mine hărțuitoare mea scumpă? laughing La ce feed-back-uri dai pari că ai studiat la stângul rolling on the floor
Nu ai citit că comentariul meu la ajutat că urma să își pună capăt cu apa? ( Intoxicatie) despre el era vorba, el avea de gând să o facă. Eu salvez oameni de la suicid și tu vi cu avioanele tale de pe ultimul deal. E frumos așa madame? Ia zi ce te frământă stimada distinsa doamnă? Te doare singurătate a? Daca vrei facem cumva sa fie bine și pentru tine, daca te comporți adecvat și frumos, îți readuc eu zâmbetul și fericirea pe buze. Ți-am zis sa îmi dai pace, nici in privat nu lași omul în pace. Te îmbrățișez cu drag și lasă gradele că ți le șterge Dumnezeu la prima ploaie.
Așa e ca tine scumpete

| anonim_4396 explică (pentru Lioana):

Era vorba de o sinucidere.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Las-o că ea se da deșteaptă,a studiat dreptul și standul laughing Tot se contrazice cu mine dar nu realizează că e greu cu maiestrii laughing care o fi ăla care sa ucis nu știu că nici nu e o exprimare ok laughing ucis se consideră când ești mătrășit de oponent nu cand o faci tu însuți,asta se numește sinucidere și e la mintea cocosuluihee hee Mă apuca râsul uneori când văd ce răspunsuri dau unii care se cred super deștepți,dar răspunsurile lor sunt in antiteza cu ceea ce pretind despre ei. După cum am mai zis,sunt persoane care au studii superioare și nu știu nici tabla înmulțirii sau ecuații foarte simple. Sunt puțin uimit că dansa dădea răspunsuri la superlativ, chef chiar îmi plăcea răspunsurile ei,mă excită inteligența și modul de gândire,dar se cam plafonează când se contrazice pe lucruri evidente. De la gând până la actul în sine e doar un pas. Dar mie mi drag de ea nu știu, as lua o de femeie laughing cred că toată ziua buna ziua ne-am contrazice, terapie puternica pentru depresie și plictiseala laughing hipnoza direct ce sa mai.
Pe mine oricum mă atrag femeile mature, daca face ciorba bună direct o iau de nevasta că e o femeie tare faina, asta daca arata bine fizic laughing Lioana te pup dulce draga mea unde vrei tu!

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

E strict interzis ca cineva sa iti dea sfaturi despre cum sa te sinucizi pe o platforma online. Presupun ca esti inca adolescenta sau adolescent, ce probleme intampini sau ce s-a intamplat?

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Tata mă înjură mereu

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce? Asa degeaba? Il stii cu probleme psihice?

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Are probleme cu alcoolul

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Am inteles. E mai complicat atunci...foarte complicat. Mama ta te sustine?

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Mama ma abandonat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut, nu e o idee buna ca sa ne punem capat zilelor, viata e frumoasa asa cum e ea, cu bune si cu rele, nu iti dau raspuns concret la intrebare. Scuze

| alexandradlr a răspuns:

11L