| anonim_4396 a întrebat:

Cati useri TPU au permis de conducere? (orice categorie) De cat timp? laughing))

Răspuns Câştigător
| IMC90 a răspuns:

Eu, de cand m-o fatat mumamea.
Am iesit cu permis de conducere si de port-arma. Cred ca stiam in ce tara pic.

9 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Eu am B, de 33 de ani.
In alta ordine de idei: In primul rand, nu trebuia sa ai minimum 8 clase ca sa dai examen?
In al doilea rand, ca sa conduci masina din Germania pana aici, trebuie sa ai permisul de cel putin un an; incepatorii nu pot conduce in strainatate, din cate stiu.

| anonim_4396 explică (pentru ardnaxur1961):

De ce esti rea? Am mai mult de 8 clase, asa analfabet iti par? Nu, nu trebuie sa ai perisul de un an pentru a conduce in strainatate. Legea aceea s-a modificat acum 33 de ani.
Multumesc pentru raspuns.

| ardnaxur1961 a răspuns (pentru anonim_4396):

Vad ca esti foarte coltos. Sper sa poti spune si tu, peste 33 de ani, de cand ai permis. Tine minte ca doar cei vii pot vorbi.
Si, apropo de cele 8 clase: e perMis, nu "peris".

| Diabolique a răspuns:

Eu sunt începătoare, dar asta nu m-a împiedicat să șofez până în orașul vecin în prima săptămână rolling on the floor. Dacă ai încredere în tine, știi și respecți regulile de circulație, nu văd vreo problemă.
Mult succes pe vineri!

| IMC90 a răspuns:

E numele meu, prescurtat happy

| SentimentalConsil a răspuns:

Daca mi-l imprumuta veciunul se pune?

| SentimentalConsil a răspuns:

Am avut fundite doar la gradinita si la scoala, acum mi le mai pun doar cand vrea iubitul meu sa ne jucam ceva interzis minorilorwinking

| babyalexa a răspuns:

Eu din pacate inca nu amsadam picat la traseu de 2 ori.Mare atentie la acordarea de prioritate(eu prima data am picat pentru ca nu am dat prioritate in sens)Bafta multa.

| simiy a răspuns:

Eu am de 4 ani. De ce intrebi?