| ame_3387 a întrebat:

Ce a aparut prima data: oul sau gaina?

11 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Gaina, pentru ca este o mutatie de la alta speciewinking.

| fluturas a răspuns:

Cocosu tongue

| OanaG a răspuns:

Da, asta ma intreaba taica-miu laughing

Intrebare capcana big grin

| nobody_9468 a răspuns:

Penelewinking

Bafta.

| cosima11 a răspuns:

Inca o intrebare.smug
Adam avea buric?smug

| Bii26 a răspuns:

Ahhlaughing m-ai blocat.Pai ma gandeam ca oul ca din ou iese gaina dar cine cloceste oul? Si tot asa.Nah,nu ne merge.Intrebare capcana.happy

| JeRo a răspuns:

Ar fi un raspuns, daca crezi in Dumnezeu atunci vei zice ca prima data a fost gaine deoarece Dumnezeu a creat animalele prima data si apoi animalele s-au reprodus.
Deci eu spun gaina big grin

| HoopaScz a răspuns:

Gainu stiua

| Mara_4803 a răspuns:

Amuzant!laughing

| ßïą♫♥ .. a răspuns:

Niciunabig grin

| Zuzu1991 a răspuns:

Evolutionism: oul (gaina se trage dintr-un animal care se inmultea tot prin oua)
creationism: gaina, creata direct de D-zeu
real... who carez?!? gaina aia nu o sa imi plateasca facturile big grin