| ririsa a întrebat:

Ce activitati obisnuiti sa faceti in serile plictisitoare? Fara raspunsuri la caterinca/misto va rog happy

6 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Obisnuiesc sa ma plictisesc, in serile plictisitoare happy
Lenea e un lux ce poate fi savurat.
Mai ies la suc/ceai/bere/cafea sau plimbat, dar de multe ori mi-e prea lene si pentru asta. Mi-e dor sa lucrez pana tarziu.

| Golyat18 a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Eu cand is plictisit stau cu gandul: ba da ce ma plictisesc! Daca uit treaba asta automat nu mai sunt plictisit.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Golyat18):

Eu imi aduc aminte cate chestii as putea face (lucruri din alea amanate de mult timp). Si ma apuca lenea.
Lenea e mai suportabila decat plictiseala.

| RainmakerX a răspuns:

Citesc,ascult muzica, editez poze, intru pe edx, dau mesaje anumitor persoane, fac ordine prin diverse lucruri sau antrenemente cu greutatea corpului.

Daca este o ora ciudata si nu am chef de nimic atunci intru pe Youtube. (Se gaseste ceva interesant la recomandari )

| VictorFenrir a răspuns:

In general ascult muzica

| Delilahhh a răspuns:

Nu există plictiseală. Plictiseala e creată de om în imaginația lui.
Întotdeauna exisă o carte de citit, un film bun, oameni frumoși cu care să te pierzi în timp.