| syd2 a întrebat:

Cum obisnuiti sa va petreceti serile, de obicei?

24 răspunsuri:
| ToKen a răspuns:

Fie putrezesc in casa ca un hoit, fie plec unde vad cu ochii. Depinde de stare.

| Drimmero a răspuns:

Vazand un meci sau ascultand muzica pana mi se inchid ochii de oboseala.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Serile sunt preferatele mele. Atunci e liniste. Scap de zgomotul zilei. Si as vrea sa tina mai mult. Atunci cand nu plec prin oras obisnuiesc doar sa stau si sa ma uit la cer laughing

| syd2 explică (pentru DoarBogdan):

Si cum e cerul, nu ti-e frig?

| DoarBogdan a răspuns (pentru syd2):

Nah... e frumos. Ies cand e cald afara big grin

| Doub a răspuns:

Băutură şi manele

| syd2 explică (pentru Doub):

Si cata pica poate sa tina un om pe altul?

| MistretulPufos a răspuns (pentru Doub):

Si femei de sapte stele laughing

| Doub a răspuns (pentru syd2):

Idk.

Răspuns utilizator avertizat
| gemeni6226 a răspuns:

De obicei seara vin acasa, pun totul la loc ce am adus acasa ma imbrac in pijama ca ajung dupa 23 si ma uit la seriale sau la un film bun pe urma ma culc.

| LePotato a răspuns:

In ultima vreme, ascultând muzică.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Ma relaxez stand in pat.

| Sociopat a răspuns:

Ies la o bere.

| Cameliapantiru a răspuns:

Doua-trei se pe saptamana le petrec in oras, fie in vizita la un prieten drag, fie la un concert/film/piesa de teatru si, apoi, la cina, intr-un restaurant, sau la o cafenea. Uneori, am eu musafiri si petrecem serile impreuna, la mine acasa.
Restul serilor le petrec acasa, alaturi de familie, citind ore intregi, preparand prajituri si dulciuri, ascultand foarte multa muzica, uitandu-ma la un fim la TV sau vorbind pe mess/mail cu prietenii si/sau elevii mei ori raspunzand unor intrebari, ce mi se par interesante, de pe TPU.
dar tu cum iti petreci serile?

| syd2 explică (pentru Cameliapantiru):

Eu, pot sa citesc, sa exersez la pian si cateodata ies cu prietenii pe afara.big grin

| syd a răspuns:

Ascultand muzica

| syd2 explică (pentru syd):

De care?

| syd a răspuns (pentru syd2):

Radiohead, nirvana, sonic youth, pink floyd nu stiu. Depinde de stare

| RorySan a răspuns:

In ultima vreme citind
ar cateodata ascult muzica

| FlorinGamingRo a răspuns:

Uitandu-ma pe youtube sau sa joc ceva pe PC

| Anonymy05 a răspuns:

Ma uit la televizor sau stau pe internet.