| G0odBoy a întrebat:

Ce afacere credeti ca merita sa întreprinzi in Romania astfel incat sa nu dai faliment? Daca ati dispune de un buget *gras*, voi spre ce domeniu v-ati orienta?

3 răspunsuri:
| Doarunaltutilizator a răspuns:

Ce afaceri sa faci in tara asta de rahat? mai bine ai parasi tara ca sa te duci sa culegi capsiuni in Spania decat sa lucrezi aici.

| Zabbyel a răspuns:

Din chirii, ies banuti destul de frumosi

| AdelaElena88 a răspuns:

Nu știu sigur ce ar putea merge mai bine în tara asta....Problema e ca toată lumea vrea sa facă bani, și din păcate unii sunt stare sa facă orice pentru bani, mai exact sa distrugă în loc sa construiască.Eu dacă as avea o suma mare de bani as investi clar în sănătate, educație și rețea de transport/ drumuri pentru ca România nu excelează la acest capitol absolut deloc. Totuși, cineva mai în vârstă mi-a spus ca afacerile care merg pe furnizare de servicii nu prea se mai cauta, piața fiind saturata. Am înțeles ca pe partea de industrie sunt mai multe șanse sa iasă ceva, sincer eu nu ma pricep. O seara faina!