| BucurCristina a întrebat:

Ce ai face daca ai fi invizibil printr-o apasare de buton?
Unde te-ai duce?

21 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Intr o banca sa imi iau catii banii vreau, o sa impart si cu tine.

| BucurCristina explică (pentru RAY):

Chiar nimeni nu vrea sa faca o fapta buna cu aceasta putere? laughing

| Freya1 a răspuns:

Sa fur bani laughing

| BucurCristina explică (pentru Freya1):

Deci ar trebui sa-mi pazesc banii mai bine, nu? big grin xD

| Freya1 a răspuns (pentru BucurCristina):

laughing daaa

| RAY a răspuns (pentru BucurCristina):

Pai nu e buna? impart cu tine banii si cu natalia, golden si alti din lista mea

| BucurCristina explică (pentru RAY):

Da pana te prinde politia si noi o sa fim complici tai. laughing

| RAY a răspuns (pentru BucurCristina):

Nu e nimic o sa am colegi de camera ok.

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Pai cine sa ne prinda daca nu ne vede nimeni?laughing

| anonimg a răspuns:

As sta acasa. happy

| OldSoul a răspuns:

As bantui-o pe una laughing)
Dar mai intai imi vizitez niste vecini, fosti colegi, si merg cu colinda la vecine, foste colege.

//EDIT: L-as vizita pe CristiDinBucuresti si i-as fura toate tocurile din casa, si ca bonus i-as schimba si parola de pe TPU. laughing

| Hammurabi a răspuns:

Și când te gândești că unii intră în depresie și se sinucid pe motivul că viața lor e de rahat pentru că nimeni nu îi vede, nimeni nu îi bagă în seamă... laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La inceput nu cred ca m-as duce intr-un loc special.Pur si simplu m-as plimba bucurandu-ma de senzatia ca eu îi pot vedea pe ceilalti, in timp ce ei nu ma pot vedea pe mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As veni in sediul TPU, sa-ti inchid contul big grin

| munteanuionvictor a răspuns:

În Australia.

| 94Lucifer94 a răspuns:

Aș speria lumea, mai ales fetele. Aș face ca o fantomă sau cine știe. Plus că, cu simțul meu pentru dreptate, aș mai da câte o palmă pe ici-colo. Eventual intru unde vreau fără să știe nimeni. Dar să fie și hainele invizibile, nu doar eu. Că iarna ce fac?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru 94Lucifer94):

Stupid raspuns ca si tine.

| 94Lucifer94 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Nu te băga cu mine în seamă aiurea ca să nu fii băgat la rândul tău altundeva. Când o să îți vin eu să îți răspund la întrebări, atunci să îmi evaluezi răspunsul. Ia-te de mânuţă cu Cristi din Banat, geamănul tău și sa va duceți unde o fi apa mai adâncă și cristalină.

| Victor453 a răspuns:

Mi-as face viata mai buna, as merge oriunde
Si desigur ca m avoi razbuna pe altii, sa le fac de rusine, sai dezbrac pantalonii, sa ma bișesc linga dinsu ca tipa este el))) caroci putine lucruri bune

| BIoody a răspuns:

La spionat si dupa bani

| Supicadepui a răspuns:

I-as pune pe oameni in dificultate, creandu-le situatii jenante si infricosatoare, eu fiind spiridusul malefic al lui Mos Craciun.