| TeKs2911 a întrebat:

Ce ai face daca ai fi singur pe o insula?

13 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

M-aș bucura de liniște, natură și de mine.

NOname
| NOname a răspuns:

În cele 5 obiecte intră și cineva care să mă filmeze? Ca să ne filmăm reciproc, până ne săturăm de filmat, ca după să ne filmăm iar. Sper să nu ne deshidratăm...

greece12
| greece12 a răspuns:

As reusi sa ma las de fumat!happy

greece12
| greece12 a răspuns:

Vedea-te-as!rolling on the floor

greece12
| greece12 a răspuns:

Populezi teribil insula pustie, peste putin imi trantesti si-o republica democrata si s-a dus pacea si linistea!
Hai sa ma mai las de fumat!rolling on the floor

greece12
| greece12 a răspuns:

Desenul meu animat preferat,nu stiu cum de l-ai nimeritlaughing
Mai mult decat un cutit,ce altceva sa cer, daca tot n-am curent electric?
Sa-mi fac? Tot un cutit imi trebuie! Eventual, si-un topor...
M-oi adapta!

| IMC90 a răspuns:

Vad ca majoritatea au interporetat-o ca pe o insula tropicala happy Dar daca ar fi o insula inghetata?

| abbeydudaa a răspuns:

As savura linistea de care nu am parte in fiecare zi.si la care multa lume ravneste.

Răspuns utilizator avertizat
| MoReTtA a răspuns:

Depinde: Un cont daca mergi singur in vacanza si un cont e daca ma ratecesc pe acolo si nu mai am cale de intoarcere.
Ce poti face...incerci sa supravietuiesti si te rogi la d-zeu sa vina niste ajutoare happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!

Aş căuta ajutor,m+aş ghemuii,aş plânge,lumea spune că s+ar lăsa de fumat şi etc.dar dacă cu adevărat eşti pe o insulă pierdută(Doamne Fereşte), ai căuta cum să scapi, fundă?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!

Aş căuta ajutor,m aş ghemuii,aş plânge,lumea spune că s+ar lăsa de fumat şi etc.dar dacă cu adevărat eşti pe o insulă pierdută(Doamne Fereşte), ai căuta cum să scapi, fundă?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As muri nelinistita cu gandul ca nu l-am cunoscut pe Brad Pitt.