| anonim_4396 a întrebat:

Ce ai face daca in ziua nuntii ai afla ca sotul/sotia te inseala iar persoana respectiva este la petrecere?

Răspuns Câştigător
| LoveSleep a răspuns:

Mă căsătoresc cu ea, iar a doua zi iau toți banii și mă mut în L.A. Și o las să plătească restaurantul, cadou.

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ii fac de rusine. Dedic un toast in cinstea lor. Si zic, pai vedeti voi oameni buni zdreanta asta care aproape imi poarta numele se culca cu zdreata aia de acolo din spate.

| Holiday a răspuns (pentru anonim_4396):

"Ii fac de rusine"

Ii faci de rusine cum? Aratand cat de prost esti ca te-ai lasat pacalit atata timp? Bineinteles ca facut de rusine ar fi viitorul sot incornorat nu astilalti. laughing

| anonim_4396 explică (pentru Holiday):

Dragostea orbeste domne. Ce stii tu.

| Holiday a răspuns (pentru anonim_4396):

Era mai demult o vorba: "dupa ce ca esti prost, mai si semnalizezi".
Contextul era altul, dar s-ar cam aplica si astuia.

| anonim_4396 explică (pentru Holiday):

Eu am auzit-o prima oara prin 2000 deci hai ca nu e chiar asa veche.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa deveti ultima poveste din filmul wild tales, un film spaniol. Va recomand tuturor celor care ati raspuns. Pe mine m-a dat pe spate. De acolo mi-a venit si intebatea.Tratati poveste ca atare va rog laughing) Insist sa vedeti acea poveste.

| VictorFenrir a răspuns:

I-as crucifica pe amandoi dupa le-as da foc

Răspuns utilizator avertizat
| Vanishgold a răspuns:

Nu as face nimic pe moment, dar aș sta cu soțul meu până as reuși să mă răzbun pe el cu vârf. Fie ca irosesc ani din viață, dar l-aș înfunda grav pentru că infidelitatea n-aș ierta-o niciodată.

| ColdHeart a răspuns:

Ma bucur ca n-am petrecut o "eternitate" cu o astfel de persoana si ma duc la femeia aia si ii spun clar si raspicat "iti dai seama ca te-a inselat cu mine tot timpul asta, nu? " laughing ce drame...