| 発行機関月は地獄に行く a întrebat:

Ieri a fost ziua mea, dar nu m-am simtit in largul meu. Nu am facut nimci special, au venit catva prieteni si atat. Oare de ce? Anul trecut eram foarte bucuroasa. Acum nici cadourile nu ma incanta.

Răspuns Câştigător
| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Buna,
Ai reaktionat asa,si ai avut starea asta sufleteaska,pentru ca la noi adolescentii,exista o stare numita "criza adolescentina",din cauza ca noi ne schimbam gandirea, ne dezvoltam mintea, si realizam ca nu prea mai suntem niste copii.happy

6 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Probabil pentru ca te-ai asteptat ca ziua aceea sa fie absolut superba... pur si simplu asa se intampla cand te astepti dinainte sa fie totul perfect... ajungi sa fi dezamagit.

Răspuns utilizator avertizat
| KarmaChameleon a răspuns:

In primul rand iti urez la multi ani! Probabil esti doar nostalgica deoarece timpul asa repede.Si eu mai patesc asta cateodata, incearca sa pretuiesti clipa!

| 発行機関月は地獄に行く explică:

Multumesc pentru raspunsuri. Unele chiar m-au ajutat.

| bogdanfree14 a răspuns:

E posibil sa iti fi imaginat ziua ta intr-un mod cu totul diferit si atunci cand ai vazut cum a iesit... incearca sa treci peste asta caci daca nu treci repede e posibil sa cazi intr-o depresie

| ruzycciocolata a răspuns:

Exact asa mi s-a intamplat si mie.