| Carmen_4042 a întrebat:

Ce alimente sa iau cu mine in excursie? Drumul va fi lung, la 7 trebuie sa plecam si o sa ma trezesc la 6, e bine? Si la ce ora sa ma culc ca la 6 dimineata sa fiu fresh? Mai dati-mi sfaturi, va rog!

Răspuns Câştigător
| Bibuşca a răspuns:

Pai trebuie sa te culci pe la 8:00 sau chiar mai devreme de exemplu 7:30 .Alimentatia...pai ce mananci tu ce-ti place[un swanvici, cartofii prajiti, gogosi] si multe altele alimentatia nu prea conteaza asa de mult dar eu zic ca-ti poti lua ce-ti pofteste inima dar nu ciorbalaughing sau genuri din astea un swanvici e cel mai bun sper ca te-am ajutatkiss