| nicusor123 a întrebat:

Ce android are Samsung galaxy mini 2? si ce aplicatii super merg pe el?

Răspuns Câştigător
| va2311paa a răspuns:

Te contrazic total greyhound eu am Samsung galaxy mini 2 si merge temple run 2 si 1 perfect si ce sa mai zic de subway surfers merge la fel de bine si iti merge orice joc chiar si iron man 3 si se misca perfect iar in legatura cu androidul are 2.3.6 Gingerbread(turta dulce)... Funda?>

1 răspuns:
| greyhound a răspuns:

Http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_mini_2_s6500-3883.php
Are gingerbread-ul
Merge cam orice aplicatie dintre cele mai cunoscute de pe google play. La jocuri e mai nasol, temple run nu cred ca merge