| Brancardierii a întrebat:

Ce imi recomandati sa imi iau (nu conteaza pretul) : Samsung Galaxy Ace S5830 sau Samsung Galaxy Mini 2... Merg aceleasi aplicatii? ca un prieten are Mini 2 si are pe el niste aplicatii dragute android. big grin... Motivati de ce e.(telefonul ales) mai bun ca celalat
P.S: sunt incepator pe android.

Răspuns Câştigător
| Alex2312 a răspuns:

Pai merg aceleasi aplicatii daca le instalezi..samsung galaxy ace are android 2.3 sau 2.2 si galaxy mini are 2.3.7.Deci merg acceleasi aplicati pe amandoua telefoane

3 răspunsuri:
| maryusmono a răspuns:

Eu iti recomand Galaxy Ace. Arunca o privire asupra pretului pe acest site: http://bit.ly/TqTzBx

Tot aici vei gasi si parerile celor care l-au cumparat deja. Tine minte ca orice produs ai cumpara de pe respectivul site, ai dreptul ca il termen de 30 de zile sa il returnezi daca nu esti multumit.

| Alex2312 a răspuns:

Samsung galaxy ace este mai mare decat mini 2....este adevarat ca mini 2 are memori interna de 4 gb si ace are de 158, dar galaxy ace este mai bun, deci iti recomand Samsung galaxy ace(http://telefonultau.eu/......tion.html)

| Brancardierii explică (pentru Alex2312):

Alex, spune-mi daca merg aceleasi aplicatii si iti dau funda happy [eu am auzit ca Ace S5830 ar fi un model mai vechi ca Mini 2 si ca are si un android mai prost. si ca nu ar merge aplicatiile mele preferate (temple run, most wanted 2012..etc)]