| ÐaÍÍÍa a întrebat:

Iti plac cainii? Dar pisicile?
Pe care ai alege?

Răspuns Câştigător
| Meli2000 a răspuns:

Ambii imi plac sunt foarte foarte scumpici dar daca as avea de ales as alege pisicile deoarece sunt asa de draguta ca nu pot explica! Sunt scumpe in sensul de dragalase dar si cainiii tin la stapan! happy Eu iubesc toate animalele...

7 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @ÐaÍÍÍa! Iubesc toate animalele. Am avut în copilărie un cățel, acum avem un motan de 7 kile, Miți-Năsuc-Suflețel îl cheamă și l-am crescut de când avea 6 săptămâni.
Dacă ne mutăm la casă îți imaginezi ce va fi!
O zi cu zâmbet să ai!

| FoarteLetargic a răspuns:

Cainii imi plac.

| Kristtine a răspuns:

Aş alege câinele pentru că este cel mai bun prieten al omului.

| Dianné a răspuns:

Imi plac cainii, dar aia draguti si destepti, educati, curati si pufosi. :d
Pisicile...sincer, nu prea ma omor dupa ele. happy Noaptea, mereu dau tarcoale prin fata blocului meu, eu stand la parter, ele mai mereu au chef de "fufuceala", si miauna de zorr, nelasandu-ma sa dorm. Odata, am iesit afara in toiul noptii, cu galeata plina de apa si le-am udat. Zau, le trebuie motani! Pisicutele sunt zgariicioase, nu prea imi plac. Tot ce ador la ele, este culoarea ochilor, blanita, si torsul acela placut.
In concluzie, as alege ca animal de companie, un catelus! (de preferat, alb)

| anDa a răspuns:

Nu pot alege. Amandoua sunt niste animale inteligente si jucause.

| ombladon a răspuns:

Imi plac cainiibig grin pisicile...le urasc laughing

| toni5 a răspuns:

Pisicile