| myanca a întrebat:

Va plac pisicile? Dar cainii?

Răspuns Câştigător
| RyGoLeTa a răspuns:

Buna! Imi plac foarte mult ambele, am o catelusa{Xena}, un motan{Tom} si o pisicuta{Ganny}.Pup:*

7 răspunsuri:
| Andruşcă a răspuns:

Da. Am si pisica si 2 caini.

| myanca explică (pentru Andruşcă):

Imi place poza ta cu mata.

| RyGoLeTa a răspuns:

Multumesc mult pentru fundita!:*

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Tot timpul am avut si am in casa pisici si un caine.cine nu are nu stie ce inseamna atunci cand un animaluc iti vine in brate aratandu-ti o afectiune sincera si dezinteresata.E relaxant.

| MaliciousDeath a răspuns:

Nu am nimic cu pisicile(nici măcar nu deţin una), dar prefer câinii.De-asta mă şi laud cu pokemonul meu, care probabil cântăreşte mai mult decât mine.Chiar mă şi gândesc să-i schimb numele în Snorlax.Yeaah...

| Urpaniel a răspuns:

Eu am 2 crocodili.

| myanca explică:

Sa stiti ca eu am 3pisici 2pui si mama
mama-selina
pui-tomasica
pui-negrisor.