| NimeniCelebru a întrebat:

Ce anotimp va place cel mai mult?
Argumentati!
Fundaaa:*:*

Răspuns Câştigător
| Bya132 a răspuns:

Bună

Mie îmi place vara, deoarece:

- E cald

- Te poţi juca mai mult

- Mergi în vacanţe

- Te duci şi îţi reîntâlneşti prietenii la ţară

- Poţi înota

- Ziua e mai lungă

- Te gândeşti că e vară, până la urmă anotimpul adorat de marea majoritate a copiilor

Eu una, vara mă simt mai bine, liberă, linistita!

10 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Varaaa:X
*fara scoala/teme
*caldura, haine lejere
*inghetata
*plimbari mai multe
*ziua mai mare
*mai mult timp de stat pe-afara
E alta viata.Nu ca iarna, toata ziua in fata calculatoruluihappy

| beautifulkiss a răspuns:

Buna mie imi place foarte foarte mult vara.Motivele:
-este cald
-inoti(iubesc apa)
-mergi la mare, munte
-ziua este mai lunga
-poti sta mai mult timp afara
-este vacanta
-te distrezi pe cinste
-este si ziua meahee hee
Numai bine.

| DroGuleTz a răspuns:

Buna juli
Vara
Deoarece este frumos cald te poti duce la mare te distrezi te duci cu prieteni cu rolele sau bicicleta si este cald :d
Sper ca te-am ajutat pup dolce
PaPa fundita?

| Darkus a răspuns:

Eu iubesc vara pentru ca in fiecare vara mi se intampla numai lucruri minunate ( primul a fost cand am facut orima data sex)

| AmyAmaLyAAA a răspuns:

Imi place vara dar mai mult PrImAvArA...de ce? pentru ca e ziua mea!

| Marius_1057 a răspuns:

Vara - argument: soare, plaja, baie.
Iarna - argument: zapada (ador zapada), sarbatorile de iarna.
Nu m-am putut decide doar la unul singur. Oricum echilibrul consta in cele doua contraste yin si yang.

| byencutza95 a răspuns:

Vara :X

| newperson4him a răspuns:

Varaalove struck. Iarna nu poti sa faci nimic cand ti`e frig, oricate haine ti-ai lua pe tine, pe langa ca arati ca un sac, tot ti`e frig. In schimb vara daca ti`e atat de cald intri intr-un complex cu aer conditionat si gata.Vara poti sta pana seara cu prietenii ca nu ingheti de frig, iarna nici nu poti sa te imbraci cum vrei, cand e atat de frig nici nu`ti mai pasa ca esarfa de la gat nu se asorteaza. Vara is tabere f tari in care te distrezi cu prietenii, iti cumperi haine dragute etc. :*

| Al3xandru_9065 a răspuns:

Mie cel mai mult imi place anotimpul Vara deoarece:
Nu avem ScOaLa, Ziua este mai lunga, Daca esti a-5-a n-ai teme, te poti distra linistit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vara, deja mi s`a acrit de iarna, toamna imi aduce scoala pe cap, primavara e placuta dar nu la fel ca vara.
Vara e libertate deplina, fara fraze de genu` "Taci si asculta ce spun nu vorbi peste mine" sau "Nu alerga ca poate te lovesti si lovesti si pe altu`". Eu locuind la casa am toata zona libera, strada, dig, curtea mea.
Bafta`!