| gjrkhtklje5643643 a întrebat:

Ce aplicatie preferati pentru recunoasterea melodillor dintre Shazam si Google? Mai e Shazam la fel de popular de cand a introdus Google functia asta?

3 răspunsuri:
| FreddieM a răspuns:

N-am folosit niciodata Google,(music) nici nu stiu cum functioneaza. Recomanzi?

| gjrkhtklje5643643 explică (pentru FreddieM):

Eu caut numai cu Google Assistant si functioneaza perfect. Google iti recunoaste de exemplu muzica populara, melodiile din reclame cand vorbeste cineva peste sau cand fredonezi (https://www.youtube.com/watch?v=DW61PpKJGm8&t=2s), pe cand Shazam nu o face. Eu recomand Google, dar depinde si de preferintele si nevoile fiecaruia.

| FreddieM a răspuns (pentru gjrkhtklje5643643):

Mersi, util sfat. Data viitoare incerc.
Cheers