| anonim_4396 a întrebat:

Ce aplicatii de dating folositi?
Eu nu prea am gasit nimic interesant pe acolo, voi ati gasit persone ok?

Răspuns Câştigător
| FilipEugene a răspuns:

Badoo mi se pare cea mai ok, acolo cat de cat iese cate ceva si chiar se poate dialoga cu lumea, spre deosebire de alte aplicații care au roboți ca sa te faca sa plătești si etc

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aplicația Realitatea.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Hartuire sexuala

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Nu folosesc așa ceva nu am folosit vreodată nici nu voi folosit vreodată.

Ce se asemăna se adună

| liliana77any a răspuns (pentru GraniniCuPiersica):

Nu sunt persoane de calitate pe acolo?
Dupa parerea ta.

| GraniniCuPiersica a răspuns (pentru liliana77any):

Nu știu nu am intrat in lumea aia nici nu am de gând vreodată este de ajuns ce vad in realitate

Ce se aseamănă se adună

| Cheo0S a răspuns:

Sunt de toate felurile de persoane.
Nu.

| 1yeti a răspuns:

Simplu - nu folosesc (stau între 2 liceelove strucklove struck). C.A. ROSETTI, Jean Monnet și 1Colegiul Național Ion Luca Caragiale.

Sunt înconjurat (doar de domnișoare), Uff love strucklove strucklove struck