| Official a întrebat:

Ce apreciati prima oara la o fata?

12 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Bani vorbesc
Banii vorbesc
Banii nu tac
Banii se fac
Totul e in mana loooooooooooor...
Bani vorbesc!laughing
Majoritatea baietolor se uita prima data la aspectul fizic, iar dupa ce se cunosc mai bine probabil ii apreciaza si comportamentul, gandirea...
Infatisarea creeaza atractialove struck big grin

| Silvia a răspuns:

Baietilor* big grin

| Dan a răspuns:

La o fata poti aprecia, inteligenta si frumusetia.

| mami a răspuns:

Decenta si pe vino-ncoa
adica ochii vorbesc

| death a răspuns:

Presupunând că nu o cunosc şi doar sunt în situaţia de a întoarce capul după ea pe stradă, primul lucru pe care-l văd sunt ochii, apoi picioarele. Dacă e să o cunosc, cea mai importantă chestie este să aibă umor, tupeu şi să fie vorbăreaţă, cu condiţia să spună lucruri inteligente. Minte mare şi deschisă caut.

| dragosh a răspuns:

Fata si apoi basu' sa fie bombatlaughing

| spiritul a răspuns:

Voluptatea

| Közmyn17 a răspuns:

Zambetul, ochii, decentza, privirea...

| lacrimi a răspuns:

Sa nu fie lasciva si sumar imbracata, sa fie simpla, sa fie retrasa, nu nebunatica, sa aiba ochi frumosi si picioare frumoase, .etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ochii si fundulhappy... daca mai si zambeste... e perfecthee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e de acord sa imparta cu mine acelasi chec.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Modul cum gandeste