| Buba a întrebat:

Ce ar trebui sa fac daca sunt indragostita de un baiat cu un an mai mare, dar el e indragostit de alta fata de varsta lui? Chiar il plac mult... funda la cel mai bun raspuns. Multumesc!

2 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Lasa-l in pace Nu-ti cladi fericirea pe nefericirea fetei respective ( adica prietena lui)

| lo a răspuns:

Sa il lasi in pace, sa il uiti!
De ce sa fi tu intrusa ii distruge fericirea? Daca il iubesti inseamna ca ii vrei fericirea iar pentru el acea fata este fericirea!
Intr-o zi vei fi recompensata cu un baiat care va sti sa te aprecieze si sa te iubeasca!