| Luori a întrebat:

De fiecare data cand vreau sa deschid o pagina, sa raspund la o intrebare de pe acest site, imi apare o casuta albastra "Microsoft Internet Explorer" in care scrie :
" Internet Explorer cannot open the Internet site http://...
Operation aborted."
Apoi ma trimite la "Pagina nu este gasita ".:|

De ce, de ce, de ce face asta? Ce ar trebui sa fac pentru a-mi merge?

Răspuns Câştigător
| DanSor a răspuns:

Instaleaza "Mozilla Firefox"winking
O zi buna si succes happy

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cel mai bine este sa-ti instalezi Mozilla Firefox, este gratis, se instaleaza foarte usor, se updateaza la fel si merge foarte bine, eu nu am avut probleme cu el. Poti avea instalate ambele pe calculator, eu asa am si n-am probleme. Succes si numai bine!

| gabriela a răspuns:

Exact acum am sunat la UPC, credeam ca e de la ei, ca pica... dar nu e de la ei, am exact aceeasi problema. Am Mozila Firefox.

| Cosmin180 a răspuns:

1.Ai putea sa iti instalezi Mozila, Opera alt brownser.
2.Instalezi windowsul(ma chemi pe mine, trebuie sa ai si driverele de la placa video si audio).