| fenichiuo a întrebat:

Buna ziua Nu-mi mai merge facebook, scrie sa : Internet explorer cannot open the internet sete hlts:// facebook.com Operation aborted

Răspuns Câştigător
| ThEEmperoR a răspuns:

Schimba browserul. Browser= un motor de cautare. Baga si tu mozila sau google chrome. Succes!

| fenichiuo explică (pentru ThEEmperoR):

Multumesc am mozila si am intrat este ok i-ti multumesc
Cred ca este ceva ca am jucat Zynga Slingo nu se mai incarca si atunci s-a intimplat de nu mai merge, acum sa fiu sincera mi-e teama sa mai joc acest joc! ce sa fac, sa-l mai deschid? mai stric ceva?

| ThEEmperoR a răspuns (pentru fenichiuo):

Inainte t-i se deschidea jocu cu internet explorer?

| fenichiuo explică (pentru ThEEmperoR):

Il joc pe facebook, acum cind am deschis mozila vad ca este activ, dar mi-e teama sa-l mai deschid, e nu este nici o problema bine ca ma-ti tezolvat cu mozila ca nu-mi dadeam seama.
Va multumesc

| ThEEmperoR a răspuns (pentru fenichiuo):

Nu-ti fie teama ca nu t-i se intampla nimic. Schimb browserul in google chrome (este o versiune updata a internet explorer). Am observar ca cu internet explorer iti mergea, dar acum incearca google chrome si spune-mi daca-ti merge.

| ThEEmperoR a răspuns (pentru ThEEmperoR):

Observat*; schimba*