| nickilover a întrebat:

Ce are toata lumea cu utilizatorul Jassmina?!

15 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cand ai avut timp sa-i analizezi toate raspunsurile, că abia esti de doua zile pe aici?

| darrio2007 a răspuns:

Daca nu eram, nu aveam vechime 12 ani pe acest site.

| Celcestietot a răspuns:

Idk.

| Hammurabi a răspuns:

Teoretic, ce face sau ce răspunde un user, poate cenzura admin-ul sau moderatorii (dacă există așa ceva).
De ce m-ar interesa pe mine ce face sau ce răspunde Jassmina dacă nu mi se adresează direct?
Sau de ce m-ar deranja pe mine, dacă ea dă răspunsuri aiurea? laughing
Are cine să-i șteargă răspunsurile aiurea (dacă e cazul) și să o cenzureze.

Am senzația că unii nu realizează pe ce fel de site sunt și ce-ar trebui să facă aici. laughing

| Lukasssz a răspuns:

O sa vezi tu...cand o sa iti raspunda la intrebari...

| oglindasultanului a răspuns:

"Lumea" aceea a vazut prea multe aiureli de ale ei, si n-o mai suporta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta mă întreb și îți răspund și eu (până când o să fie ștearsă această întrebare de admin).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am nimic cu ea, da uneori răspunsuri pe lângă subiect, și când nu mai are argumente da ignore, dar eu nu ii port ranchiuna, scopul meu e sa ajut comunitatea, nu sa o stalkaresc pe o femeie de 50 de ani și sa o fac cu ou și cu oțet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma refeream strict la ea, citește din nou!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parca vad ca va fi userul anuluilaughing ar primi hate înzecithee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Face scam

| AdeLeu a răspuns:

Eu e acritura de femeie care se crede superioara tuturor. Mai da si raspunsuri proaste

| Dormeo a răspuns:

E o baba sclifosita cu aere si foarte rea

| cristimacheama a răspuns:

E doar foarte toxică, crede că e cea mai importantă și e și analfabetă. Nu o urăsc și îmi cer scuze că am bârfit-o.

| Sktrkdk a răspuns:

E figuranta si antisociala ca vorba aia are rank 3 pe TPU