| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua, ce aveti toti cu utilizatorul Jassmina?

7 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Toti o văd "arogantă", in sensul că e o persoană care nu mângâie și nu gâdilă orgoliul nimănui, cu scopul obținerii unei funde. Fiind un om matur, ea mustră, când e cazul, dar spune in față ce are de zis, indiferent de calitatea răspunsului. Cred că unii se simt mai deranjați de atitudinea ei directă, promptă, decât de răspunsurile ei.

| Mosotti a răspuns (pentru floresdemayo):

Se vede ca e matura! Si exact asta face nu umbla dupa funde.
Si daca mustra, e corect asa, are dreptul sa mustre un copil de 16 ani care de multe ori face ceva negandit care-i poate face rau.

Are dreptu sa mustre pe oricine si pe unu mai in varsta ca ea pana la urma, ca de multe ori are dreptate.
Ca n-am fost de acord uneori cu raspunsurile ei, e normal, dar i-am zis-o in fata si am argumentat cum am crezut eu, dar nu m-am suparat, aia era parerea mea, ne-o spunem toti.

Astia is invidiosi, ii deranjeaza ca ia funde poate, ca e peste ei. Si in loc sa invete de la ea, are pica pe ea si vor sa fie eliminata.
Ptr ca, un prost ca sa se simta destept, trebuie sa-l coboare pe celalalt sub el, sau sa nu mai fie cineva peste el.

Urat din partea lor. Conducerea aici e mai buna, eu faceam curatenie cu toti astia care o vroiau eliminata.
Daca-l aduc pe Lex de pe softpedia, in 3 zile face curatenie.

| Mosotti a răspuns:

Eu nu am nimic cu Jassmina, nu inteleg ce au astia, de multe ori da raspunsuri bune si serioase.
Dar na, sunt si oameni dilii, ce sa le faci.
Au noroc ca aici e legea mai blanda, ca pe softpedia toti care erau contra si o mai si spuneau sau reclamau, luau suspend.
Moderatorii decid cine e ok si cine nu, nu alti useri, iar suspendu se lua pe regula "nu ai voie sa contesti moderarea".

Culmea, am primit privat de la un user soriciculapte cica sa semnez o petitie de suspendare a Jassminei, a fost suspendat acel user si pe buna dreptate, ca am raportat eu.
I-am zis sa spuna de ce a facut petitia aia, n-a zis.

Adica decid ei in locul moderatorilor, f tare.
Ce face Jassmina nu incalca nici o regula a forumului, asa ca sa stea flex ceilalti.

| Fatamuntilor a răspuns:

NU toti.
Acordati prea mare importanta utilizatorilor a caror raspunsuri nu va plac.
trecem peste, cautam raspunsul care ne plac.Sau cel mai bine intrebam pe cei ne vor cu adevarat binele.

| goguPatent a răspuns:

Tu i-ai citit răspunsurile. Cât de arogante și greșite sunt 70% din ele?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu una, nimic. Sunt ok mare parte dintre răspunsurile ei.

Poate că e antipatizată de unii datorită faptului că e mai directă și nu menajează pe cei cărora le răspunde.

| DARLINGx a răspuns:

Eu nu am nimic fiecare cu treburile lui