| anonim_4396 a întrebat:

Ce așteptări aveți pentru 2024?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa mă însor, sa fac doi copii, să învăț să repar telefoane, sa fiu mai economic, mai puțin uituc, și să nu las pe mâine mereu

suntserios
| suntserios a răspuns:

Niciuna.
va fi un an naspa, cresterile de taxe vor afectat tot, ratele la credite nu vor scadea pentru ca economia e zbuciumata, alegerile vor da niste suprize neplacute rau...

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Poate ca nu va ieși AUR happy

| dullcat a răspuns:

Aceleasi asteptari inutile ca si pentru ceilalti ani.

| J0B0MAT a răspuns:

Nu îmi fac așteptări în general.

| Dismally a răspuns:

Destul de mari, dar am asteptari doar de la mine, lucruri care sunt in puterea mea sa le schimb.

| gemeni6226 a răspuns:

Sa am ca prioritate sanatatea inainte de toate. Pina acum orice an ar fi venit mereu treceam pe o foaie de hirtie ce realizari materiale imi doresc de la anul ce vine.E prima oara cand imi propun ca inainte de orice realizare materiala prioritara sa-mi fie investitie in sanatatea mea atit trupeasca cit si sufleteasca.

| CleanHeart a răspuns:

Sanatate
Cu asta le faci pe toate si mai am una sa fie oamenii mai iubitori dar cer prea mult deja laughing

| Xox0 a răspuns:

Sa se termina razboaiele, iar in ceea ce priveste Romania... Va fi aceeasi branza.