| Kornuletz540 a întrebat:

Voi ce așteptări aveți de la 2024 și cum credeți că va fi lumea (inclusiv în România) în anul viitor?

Răspuns Câştigător
| Ilovedinero a răspuns:

Sa imi deschid afacerea, sa imi cumpar casa pe care o vreau, sa mă mentin pe podium in sport

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ilovedinero):

Sa se termine procesele pe care le am si sa imi recuperez banii de la idiotul cu care ma judec

| Kornuletz540 explică (pentru anonim_4396):

Îmi pare rău să aud asta, ce s-a întâmplat?

9 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Asteptari nu am de la 2024, am de la mine, sa raman consistent pe ceea ce am de facut, lumea va fi la probabil la fel de rea dar trebuie sa ne concentram doar pe persoanele de calitate, ceilalti nu ii tinem langa noi, nu ne dau de mancare, nu dormim cu ei in pat, le dam viteza si ne vedem doar de persoanele care aduc bucurie in viata noastra.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sincer nicio așteptare...
Adică mint, as vrea să scadă ircc mult

| sierra1 a răspuns:

Poate-poate ne bagă și pe noi, Nehammer, in Schengen

| Kornuletz540 explică (pentru sierra1):

Așa să fie, și eu sper la fel, să se termine odată cu cozile de camioane și mașini la frontiere, care consumă timp, bani, energie și emit poluare.

| ReddY25 a răspuns:

Nu am

| Celdrept a răspuns:

La fel de rea și ipocrita.

| Goodgirl20Ay a răspuns:

Romania cred ca va claca din cauza "conducatorilor " iar asteptarile mele sunt puse in baza lui dumnezeu!