| anonim_4396 a întrebat:

Ce ati alege daca ar fi sa plecati in strainatate: SUA sau o tara din Europa?

8 răspunsuri:
| Ozanaf a răspuns:

S.U.A deoarece acolo este NY.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

S.U.A este o tara foarte dezvoltata!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt deja in Italia in alta parte nu as merge. in Sua nu as merge nici platit, imi place cum toti spun e ca e frumos acolo, degeaba ca e ca Romania, e o tara frumoasa dar oamenii din ea sunt de rahat. Dar na, traim intr-o era unde aparentele conteaza mai mult

| PreaTareღ a răspuns:

S.U.A este foarte frumos acolo.

| EchoDemon a răspuns:

In Anglia as merge eu.

| TaviOctavian a răspuns:

As merge in Germania, Aici stau si este foarte frumos, curat o tara respectata! Dar as merge si in SUA, cu toate ca am fost acolo 12 luni, in New York si Washington si Las Vegas, si acolo este foarte frumos si este cam usor de trait acolo, adica viata la ei e foarte usoara, destui bani, parcuri, mall-uri de toate! Deci MAi frumos ar fi in SUA, dar tot mai mult prefer Germania!

| adelinpopoviciu a răspuns:

Eu aș alege SUA

| Gabriel_Ionut_1994 a răspuns:

Eu as alege Germania.Si ea este dezvoltata!