| cristina_4754 a întrebat:

Ce ati alege?
Manele sau rock?
Funda la nimerealahappy

Răspuns Câştigător
| Alina0491 a răspuns:

Putin din amandoua happy

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Manele.

| AG a răspuns:

Asta e cea mai idioata comparatie EVER. Si "funda la nimereala" e cel mai stupid lucru. [Acum poti sa dai cu stupid-uri in mine]
A si da: ROCK. [PUNCT]

| deea89 a răspuns:

Nu ma omor nici cu una nici cu alta.Dar daca doar astea 2 ar exista pe lume as alege manelele.

| Jessica a răspuns:

Rockk normal.

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Manelee
PaPa PuP

| Alyra a răspuns:

Rock

| Bogdanux a răspuns:

Mi se pare o comparatie...PENIBILA, ca si raspunsul care a primit funda! (LOL).M-a amuzat si cel al lui George1176...niciodata nu va exista o manea care sa revolutioneze muzica asa cum au facut piesele rock \m/(CLAR).

Am uitat ceva? Oh yea, rock!

| andreea_6675 a răspuns:

Cea mai stupida comparatie. e inadmisibil sa alaturi cuvintele "rock" si "manele" intr'o singura propozitie!

| ÖpëиTPU a răspuns:

Mai bine ziceai manele sau popularalaughing manele cu rock nuh se pot compara.
ROCK \m/

| lolly a răspuns:

Rock.

| George1176 a răspuns:

Iti zic manele...
http://www.youtube.com/watch?v=hyaXGr1DQqg&feature=related
O melodie care a facut multi oamnei sa asculte manele;)

| madryela a răspuns:

Decat manele e mai bine rock asa ca aleg rock