| Anonymous1247 a întrebat:

Ce aţi alege? Să trăiţi cu iubirea vieţii voastre aici în România sau să părăsiţi acea persoană şi să emigraţi în oraşul viselor voastre?

9 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Degeaba stau in orasul viselor mele daca nu am cu cine sa stau acolo...

Romania nu e Somalia... poti sa ai o viata superba si aici

greece12
| greece12 a răspuns:

happy
Am citit intrebarea ta si am zambit,pentru ca eu traiesc intr-o tara de vis cu iubirea vietii mele.
Frumusetea e alta, insa, pentru ca orasul viselor mele e Brasovul...
Si-am inteles un lucru simplu, nu locatia e importanta desi iti umple ochii, ci omul, acel om care-ti umple sufletul zi de zi si clipa de clipa!
happy

| Doηηa a răspuns:

Să trăiesc în România alături de bărbatul iubit.

| sublime89 a răspuns:

Sa traiesc aici in Romania.

| Wøodenpints a răspuns:

Și dacă orașul visurilor mele e Vaslui?

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Atunci cand consideri ca ai intalnit iubirea vietii, nu conteaza unde traiesti alaturi de ea.Chiar si in Romania(daca nu am putea pleca impreuna).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa iau persoana respectiva cu mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă ar fi posibil aş alege să plec împreună cu ea în ţara viselor...
Dar dacă nu ar fi posibil aş renunţa la ţara viselor pentru femeia viselor...
Fericirea aflată lângă o femeie nu poate fi echivalată de bogăţia, luxul dintr-o ţară străină.
Dumnezeu să te binecuvinteze! happy

| Madayna a răspuns:

As trai cu iubirea vietii mele aici in Romania.