| FaVideochatNonAdultDeAcasa a întrebat:

V-ati dori sa emigrati din Romania? DA/NU si DE CE? happy

Răspuns Câştigător
| EvaneSScence a răspuns:

Nu. Imi place deocamdata cum imi este acum, am o relatie buna cu parintii, aici am prietenii, imi place orasul meu, aici e viata mea.

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu mi-as dori sa emigrez pentru nu m-as putea acomoda in alta tara, in vizita/excursie as merge dar mai mult de atat nu

| aleCsandrra a răspuns:

Depinde la ce te referi prin emigra. Daca m-as duce de tot din Romania, nu nu mi-ar place pentru ca este tara mea natala si o iubesc, dar daca m-as duce in alta tara pentru un scurt timp, da. As fi incantata sa vad ceva nou.

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Da, in Coreea, pentru ca imi place tara.

| Woodenpints91 a răspuns:

N-am de ce sa plec, atâta timp cât mă descurc foarte bine şi aici.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Nu as emigra, dar mi-ar place sa dispun aici de conditiile si posibilitatile de,, dincolo,,.Nu vreau sa-mi parasesc tara pentru ca am avut nesansa sa ajunga la conducere niste ticalosi. Sper sa avansam, in primul rand aruncandu-i pe ei unde le e locul.

| EuEuEu2 a răspuns:

As vrea dar nu as vreahappyVreau pentru ca imi iubesc tara si da pentru ca nu imi place starea financiara a tarii.

| FaVideochatNonAdultDeAcasa explică:

Eu deja am emigrat si ma bucur ca am luat aceasta decizie!

winking