| smileyangel a întrebat:

Ce ati face daca ati fi singurul om de pe planeta?

Răspuns Câştigător
cami
| cami a răspuns:

As fi exact ca "Micul print" al lui Antoine de Saint-Exupery happy
As pleca in cautare de prieteni...

23 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-as face titlu de proprietate pe toata terra pentru ca sigur vor mai veni si alte specii, mai ales acum cu evolutia speciilor nu e de glumit happy

| elena a răspuns:

M-as ruga la Dumnezeu sa ma ajute sa fac 2 copii, un baiat si o fata, apoi restul vine de la sine.

| elena a răspuns:

M-as ruga la Dumnezeu sa ma ajute sa fac 2 copii, un baiat si o fata, apoi restul vine de la sine.

| elena a răspuns:

M-as ruga la Dumnezeu sa ma ajute sa fac 2 copii, un baiat si o fata, apoi restul vine de la sine.

| elena a răspuns:

M-as ruga la Dumnezeu sa ma ajute sa fac 2 copii, un baiat si o fata, apoi restul vine de la sine.

| elena a răspuns:

Mii de scuze, nu-mi arata raspunsul luat...acum am deja 4 baieti si 4 fete...

| Roxata a răspuns:

Sa urlu de singuratate`:]]
Mi`e urat sa fiu singura la parinti dapu`i sa mai fiu si singur pe planeta`:]]As innebuni`:p

| cioco1tweety a răspuns:

Pai sunt cam in aceeasi situatie ca "rOxu".as urla de singuratate si m-as intreba "de ce tocmai eu?".big grin. tu?

| elena a răspuns:

M-as ruga la Dumnezeu sa ma ajute sa fac 2 copii, un baiat si o fata, apoi restul vine de la sine.

| girl16flo a răspuns:

Mi-as lua zilele, viata nu are rost de unu/una singur(a)

| smileyangel explică:

As fi trista ca nu am cu cine sa convietuiesc si nu cred ca as putea sa stau pentru mult timp de una singura, probabil as inebuni.

| smileyangel explică:

As fi trista ca nu am cu cine sa convietuiesc si nu cred ca as putea sa stau pentru mult timp de una singura, probabil as inebuni.

| anaid a răspuns:

M`as plictisi...

| Flav a răspuns:

As innebuni. Studiile arata ca fara sex, omul innebuneste laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chef.

| alma a răspuns:

Banuec ca animale exista, atunci as trai ca Tarzan fericita cu prietenii mei salbatici. O zi buna

nony
| nony a răspuns:

O sa ma combin cu o maimuta. ii proiectez imediat un bebe. o sa iasa un Om-Maimutza. Sper sa fie femeie.ca sa ma combin si cu ea.si iese Om la patrat-maimuta.laughing. si uite asa fac o specie noua.plus ca as fi ca Adam. din bilele mele vor iesi miliardele rolling on the floor

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

M-as intinde pe iarba, as pune mainile sub cap si as spune "In sfarsit..."

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

@elena si copiii tau ce ar face dupa ce mori tu? Ar trebui sa moara si ei - adica ii condamni din start- ori se acupleaza?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-as plictisi de moarte, insa daca as fi si cu cealalta jumatate..., ar fi ca in paradis.
@elena, daca esti singura, cu cine crezi tu ca vei face copii? cu dumnezeu? el a facut unul si s-a lecuit.si mai si repeti, poate nu intelegem din prima. rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-as plictisi de moarte, insa daca as fi si cu cealalta jumatate..., ar fi ca in paradis.
"elena, daca esti singura, cu cine crezi tu ca vei face copii? cu dumnezeu? el a facut unul si s-a lecuit.si mai si repeti, poate nu intelegem din prima. rolling on the floor

| babyblue_1000 a răspuns:

Nony, crede-ma ca am ras vreo 15 min, la raspunsul tau laughing rolling on the floor
eu as inebuni nu ca nony...rolling on the floor

| Lary a răspuns:

Pai cred ca as incerca sa supravietuiesc...eu sunt obisnuita sa stau singura deci nu cred ca ar fi vreo problema.