| anonim_4396 a întrebat:

Ce ati face daca maine ar porni un al 3-lea razboi mondial?hee hee >:

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

M-as uita la a 5-a pagina din ziar.
As urmari inima de rrom.(Puya)
Mi-as da in carti sa vad cat mai traiesc
As trage pe nas ca sa plutesc.
rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

Acum serios, mi-as lua camera, as chema colegii si am filma direct pe front. Daca supravietuim luam Oscarulsmug

15 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

As intra in hibernare.

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Eu zic sa-l intrebam pe Puya...Camelia si George Horalaughing

| daniDeeDee a răspuns:

La razboi, tate! pai...auzi...laughing

| sorin a răspuns:

Mi am facut de mult buncar, sunt pregatithee hee

| DerHimmelSollWarten a răspuns:

Pai in primul rand as vrea sa merg acasa sa imi iau ramas-bun de la parinti, mi-as saruta iubitul si mi-as depune cererea de inrolare. Dar am o intrebare:de partea cui am fi? Sau oamenii ar muri de dragul unei idei"geniale"de cucerire a vreunui alt teritoriu? Egal, am vrut sa fac armata, din pacate m-am nascut de alt gen, o scoala militara n-am putut urma ca tata n-a fost patron si nici neamuri prin strainatate n-am avut asa ca...astept razboiul pe care sper sa nu-l vad niciodata.Parerea mea? Prea multa tehnologie e in zilele astea ca sa mai cred ca vor mai pleca oamenii asa, terestru, la lupta.

| m4them4tic a răspuns:

Femeile ar primi pusti iar barbatii pustoaice.Cu care sa se apere si sa omoare cat mai multi inamici, cel ce omoara cat mai multi poate deveni Adminrolling on the floor

| Cretzule a răspuns:

Ma inrolez!

| funnkydj a răspuns:

Mi-as sapa singura groapa laughinglaughing

| Roxana6044 a răspuns:

Calculatoru` in bratze si directia Hong-Kong rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

M-as baga intr-un beci cu cainele meu si provizii pentru ceva timp

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tin sa spun ca in cazuri din astea nu prea avem de ales.Forurile superioare vor hotari pentru noi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci nu e o posibil au editat tig@n laughingrolling on the floor Destepte mai sunt personajele astea care au facut regulile pe site. Bai inteligentilor! e un cuvant din dex-ul limbii romane si nu e nicio insulta!

Scuze c2rmen de off topichappy Dar mi-au stricat rima la versuri...rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cauzele principale a primului razboi modial au fost ca marile puteri au dorit reimpartirea zonelor de influenta, acum ce masa mai vor waiting. Ce as face waiting, ii dau in judecata waiting ...trebuie sa ma anunte si pe mine waiting.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@maryus37, n-are nimic rolling on the floor, prea tari versurile tale, le-ai putea scrie pe foaie, intri intr-un studio, si te-apuci sa faci misto...,hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@--->đчđee